Loading...
Urodzinki 2019-07-10T06:45:34+00:00

Twoje dziecko za chwilę będzie miało kolejne urodziny i znowu stoisz przed problemem, gdzie je urządzić? Urodzinki dla dzieci w Lesznie to jedna z naszych specjalności. Miejsce takie jak Euro Jump jest wręcz wymarzone do tego, aby aktywnie i ciekawie spędzić czas. Wiemy dobrze, jak dzieci szybko się nudzą i ile mają w sobie niespożytej energii. Nasza oferta więc idealnie wpisuje się w to. Przyjęcia urodzinowe to dwugodzinne szaleństwo dla najmłodszych i młodzieży. Ekscytująca zabawa czeka na ich uczestników na trampolinach oraz w sali urodzinowej. Nie zabraknie oryginalnych atrakcji oraz chwili oddechu. Nad dobrą zabawą uczestników oraz ich bezpieczeństwem czuwają wyspecjalizowani opiekunowie i trenerzy, którzy świetnie poradzą sobie z każdym problem i wyzwaniem.

Skoczne kombinacje

Najmłodsze dzieci, czyli w wieku 3-7 lat mają specjalnie dla siebie wydzieloną strefę, gdzie mogą do woli skakać na trampolinach oraz bawić się w piankowych piłkach. Starsze dzieci mogą szaleć na otwartej strefie 33 trampolin o różnej wielkości i kształcie. To świetna okazja, aby wypróbować różne kombinacje. A jeśli to uczestnikom urodzinek się znudzi, można wybrać się na ściankę wspinaczkową z basenem gąbek. Każdy nieprzewidziany upadek zawsze skończy się miękkim i przyjemnym lądowaniem.

Gdy bohaterowie przyjęć urodzinowych będą mieli ochotę trochę ze sobą porywalizować, to sprawdzi się w tym przypadku koszykówka, znacznie ciekawsza w formie trampolinowej niż klasycznej. Mogą także powalczyć jak gladiatorzy, a ich narzędziem walki będzie piankowa sztanga. Wygra ten, który dłużej utrzyma równowagę i nie spadnie z belki.

Nietuzinkowe urodziny dla dzieci – tylko u nas!

Dlaczego warto wybrać Euro Jump na przyjęcia urodzinowe:

  • bo każde dziecko chciałoby mieć wyjątkową i niepowtarzalną imprezę urodzinową,
  • bo każde dziecko uwielbia trampoliny i skakanie na nich,
  • bo w ten sposób dzieci mogą aktywnie spędzić czas,
  • bo powierzając nam organizację urodzin dla dzieci, nie musisz się o nic martwić!

Urodzinki w parku Euro Jump to:

  • dwugodzinna zabawa na trampolinach pod okiem dedykowanego grupie trenera lub opiekuna,
  • zabawa na sali urodzinkowej
  • tort – przygotowany na zamówienie
  • słodkie i słone przekąski
  • napoje dla dzieci – woda mineralna oraz soki
  • pakiet zaproszeń

Koszt organizacji urodzin to 349 zł za imprezę do 5 osób lub 599 zł za imprezę do 10 osób. Każda dodatkowa osoba powyżej 10 osób to dodatkowy koszt 49 zł za osobę. Cena obowiązuje dla 5 lub 10 gości, solenizant zaś bawi się za darmo!

Zorganizowanie u nas przyjęcia urodzinowego może być świetnym, a zarazem nietuzinkowym pomysłem także na prezent.

Decydując się na przygotowanie tej wyjątkowej imprezy w parku trampolin Euro Jump, nie musisz martwić się o to, jak będą bawić się uczestnicy przyjęcia. Gwarantujemy, że ten czas zleci niezwykle szybko, a emocji, dobrej zabawy i śmiechu nie zabraknie. Z kolei uczestnicy imprezy z pewnością jeszcze długo będą o niej opowiadać rówieśnikom. By mieć pewność, że wybrana przez Państwa data i godzina planowanego przyjęcia są dostępne, prosimy o rezerwację terminu przynajmniej z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Zorganizuj z nami niepowtarzalne urodzinki! Czekamy na Twoją rezerwację!

Dane teleadresowe

EURO JUMP LESZNO sp. z o.o.

ul. Gabriela Narutowicza 143
64-100 Leszno

tel: 515 743 444

e-mail: kontakt@eurojumpleszno.pl

Imię (wymagane)

E-mail (wymagane)

Telefon (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

Mapka dojazdu – Urodzinki dla dzieci Leszno