Karta Dużej Rodziny

2018-05-08T21:59:23+00:00 2018/05/08|

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny to system zniżek dla rodzin wielodzietnych. Dzięki współpracy rządu, firm i instytucji, każda rodzina z co najmniej trójką dzieci może korzystać ze specjalnie przygotowanego systemu zniżek i ulg. Karta Dużej Rodziny przyznawana jest każdemu członkowi rodziny, także rodzinom zastępczym i rodzinnym domom dziecka, przez odpowiedni organ administracji państwowej. Rodzicom taka karta, wydawana jest dożywotnio, dzieciom z kolei do ukończenia 18 lub 25 lat w przypadku kontynuowania nauki. Karta przyznawana jest bezpłatnie i bez względu na dochód.

Od 1 maja 2018 roku park trampolin Euro Jump Leszno rozpoczął swoją współpracę z Kartą Dużej Rodziny. Dla posiadacza karty czeka zniżka w kwocie 20%. Bez względu na to, czy są Państwo zainteresowani zakupem wejściówki godzinnej, dwugodzinnej, wejścia grupowego czy biletu rodzinnego, po okazaniu Karty Dużej Rodziny otrzymają Państwo 20% rabat liczony od standardowej ceny biletu. Promocji Karty Dużej Rodziny nie podlegają skarpety antypoślizgowe, które można kupić w cenie 5 zł za parę oraz napoje i przekąski serwowane w recepcji parku oraz w kawiarence na antresoli.

Zniżkę 20% dla ceny wejścia do parku można otrzymać okazując dokument Karty Dużej Rodziny bezpośrednio w recepcji parku przed zakupem biletu.

Karta Dużej Rodziny to promocja nieograniczona czasowo.

Zapraszamy!

#eurojumpleszno #leszno #tuchcesięskakać! #parktrampolin #kartadużejrodziny #zniżka #20%