Nowości w parku trampolin Euro Jump Leszno

2018-01-22T15:50:58+00:00 2018/01/15|

Wraz z nowym rokiem przygotowaliśmy dla naszych gości kilka niespodzianek, cały czas coś ulepszamy, zmieniamy, modernizujemy! Nowe elementy pojawiły się między innymi na torze przeszkód Ninja Park, a także przy Gladiatorze. Od kilku dni próbujemy też w parku trampolin nowej dyscypliny sportowej – slackline. To elastyczna taśma, zawieszona nad ziemią, na której można wykonywać sporo ciekawych akrobacji i ćwiczeń. Kto z nas w dzieciństwie nie marzył, aby chodzić po linie… Teraz można tego doświadczyć u nas! Niewielu naszych gości miało okazję spróbować, ale póki co wszyscy byli zachwyceni! Zapraszamy do testów 🙂

Poza nowymi atrakcjami przygotowaliśmy dla naszych gości także nowe zaproszenia na urodzinki oraz od niedawna mamy w naszej ofercie Bony Podarunkowe na 1h i 2h zabawy w parku trampolin. To świetna propozycja na prezent dla dzieci i dorosłych. Bony można zakupić w kasie, ich termin ważności to 3 miesiące od daty zakupu.

Kolejną niespodzianką są nowe bilety jakie pojawiły się w naszym cenniku – bilet rodzinny oraz bilety indywidualne w promocyjnych cenach, dostępne od poniedziałku do czwartku w godzinach 11:00-17:00. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w zakładce Cennik.

To jeszcze nie koniec niespodzianek! Kolejne wkrótce!