Szkolenie z pierwszej pomocy dla pracowników

2018-01-22T16:43:18+00:00 2018/01/10|

W październiku, na samym początku działalności parku trampolin, wszyscy pracownicy Euro Jump Leszno przeszli szkolenie z pierwszej pomocy pt. „Pierwsza Pomoc w Stanach Zagrożenia Życia”. Odwiedzili nas ratownicy z wrocławskiego Centrum Ratownictwa i przez kilka godzin uczyli, w jaki sposób szybko i skutecznie pomagać w sytuacjach zagrożenia. Zajęcia miały charakter zarówno teoretyczny, jak i praktyczny. Mieliśmy okazję poćwiczyć ratowanie życie i resuscytację na profesjonalnych fantomach, co poza niezbędnymi doświadczeniami dało nam także wiele radości i zabawy.

Podczas szkolenia dowiedzieliśmy się mnóstwa przydatnych i potrzebnych rzeczy, między innymi: jak opatrywać niewielkie i te nieco większe rany, jak reagować i pomagać, gdy ktoś jest nieprzytomny, gdy się czymś zadławi, czy gdy ma wahania poziomu cukru we krwi. Instruktorzy pomogli nam także uzupełnić apteczkę w niezbędne w naszym parku przybory i artykuły higieniczne.

Dzięki temu szkoleniu czujemy się pewniej i możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że w naszym parku i pod naszą opieką goście parku trampolin są bezpieczni, o czym zaświadczyć mogą specjalne certyfikaty, jakie zdobyliśmy.