#transformers – nagroda dla trenera miesiąca

2019-04-05T15:35:36+00:00 2019/04/05|

Euro Jump Leszno – pierwszy park trampolin w regionie jest sponsorem nagrody dla trenera miesiąca ze studia treningu personalnego Transformers!

⚠️ Trener miesiąca marca ⚠️

Hattricka ustrzelił Krzysiu… 😎☝🏻☝🏻☝🏻

Serdecznie Gratulujemy i zapraszamy do zabawy!

➡️ Park trampolin Euro Jump Leszno to pierwszy i największy park trampolin w regionie. Ponad 1000 m2 zabawy, 33 trampoliny wyczynowo-sportowe, akrobatyczne, krótkie oraz długie, 8 atrakcji w Ninja Parku, 3 baseny z gąbkami, 2 ścianki wspinaczkowe, Gladiator oraz miejsce do gry w koszykówkę.

➡️ Idealne miejsce na rodzinny wypad, wycieczkę szkolną lub randkę. W ofercie bilety godzinne, dwugodzinne oraz grupowe. Istnieje możliwość zakupu karnetu 5 lub 10 godzinnego lub bonów podarunkowych, które są zawsze świetnym prezentem urodzinowym lub okolicznościowym.

➡️ Euro Jump Leszno to miejsce niezapomnianych imprez urodzinowych z mnóstwem atrakcji, klimatyzowaną salą urodzinową i pysznym tortem na zamówienie.

➡️ Doświadczona i wyszkolona kadra to pewność bezpieczeństwa i świetnej zabawy, a regularne zajęcia oraz promocje oznaczają nowe możliwości dla każdego z Was!

➡️ Kawiarenka na antresoli to fantastyczny widok całej areny zabaw. Pyszne świeżo mielone kawy, smaczne herbaty, gorące hot-dogi oraz FIT przekąski z nasionami Chia umilą każdy czas spędzony na błogim lenistwie.

🔝 Transformers

📞 695 511 188

🌍 64-100 Leszno

🏠 ul. Ofiar Katynia 7

#transformersleszno