Wielkie otwarcie

2017-12-27T11:45:40+00:00 2017/09/13|

Już 6 października będziemy mieli przyjemność zaprezentować mieszkańcom Leszna i okolic nowe możliwości. Nowy poziom rozrywki, emocji i możliwość zrobienia czegoś dobrego dla duszy i ciała. Nic tak nie wciąga jak oderwanie się na moment od ziemi i próba walki z siłą grawitacji!

W Euro Jump Leszno przygotowaliśmy 26 bezpiecznych atestowanych trampolin w różnych rozmiarach i kształtach, które zapewnią niezapomnianą rozrywkę i trening całego ciała osobom w każdym wieku.

Mamo, Tato, Babciu, Dziadku..! Wyobraź sobie miejsce, do którego przyjdziesz ze swoją pociechą, a ta zafascynowana tym co zobaczy pomacha Ci na pożegnanie i będzie mogła pod okiem naszych opiekunów i trenerów wyszaleć się za wszystkie czasy!

Kilkadziesiąt trampolin, kącik dla maluchów, tor przeszkód Ninja Park, trampoliny sportowe z podestami dla szczególnie wymagających..! A to tylko część atrakcji, jakie na Was czekają.

Dla opiekunów dzieci zaplanowaliśmy bar na antresoli, gdzie będziecie mogli w spokoju wypić pyszną kawę, jednocześnie obserwując harce swoich latorośli. Nie będziecie chcieli siedzieć i obserwować? Zawsze możecie dołączyć, bo nasz park trampolin otwarty będzie dla wszystkich! Mamy do zaoferowania całą masę atrakcji dla wszystkich w wieku 3-103!

Łączymy przyjemne z pożytecznym, relaks z aktywnością fizyczną, frajdę ze spalaniem kalorii, dla każdego coś niesamowitego!

Zapraszamy już od 6 października!