Loading...
Dla dzieci 2020-03-23T14:56:00+00:00

Euro Jump Leszno atrakcje dla dzieci

Poszukują Państwo wyjątkowego miejsca na rodzinny weekend z dziećmi? A może polecanej sali na zorganizowanie urodzin dla pociechy? Bez względu na to, jakiego rodzaju atrakcje dla dzieci Leszno Państwa interesują, to zlokalizowany w tej miejscowości Euro Jump, z pewnością spełnią wszystkie oczekiwania.

Euro Jump centrum zabaw Leszno to miejsce tętniące życiem. Każdego dnia odwiedzają nas dzieciaki spragnione niezapomnianej rozrywki, aktywnego odpoczynku oraz mnóstwa nowych wrażeń. W naszej placówce na każdego czeka moc przyjemności. Zapraszamy gości w różnym wieku: począwszy od kilkulatków, przez dzieci w wieku szkolnym, aż po nastolatków. W naszym centrum każdy odwiedzający może liczyć na super zabawę.

Zapewniamy wspaniałe oraz przede wszystkim bezpieczne spędzenie wolnego czasu. Każdy gość ? zarówno dziecko, jak i też jego opiekun przebywający w strefie zabaw ? ma obowiązek założenia specjalnych antypoślizgowych skarpetek, które zapobiegają ślizganiu się na matach i innych urządzeniach.

Plac zabaw dla dzieci Leszno ? strefa dla maluchów

W Euro Jump dysponujemy ogromną, bogato wyposażoną w najróżniejsze gadżety salą do zabawy. Dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalnie wydzieloną strefę przy samej recepcji. Maluchy w wieku od 3 do 7 lat mogą w niej bez przeszkód bawić się w basenie z gąbkami i oddawać się szaleństwu w skokach na trampolinach. Na najbardziej odważnych czeka również ścianka wspinaczkowa. Kto wie, może dzięki tej niewinnej rozrywce Państwa dziecko obudzi w sobie pasję do wspinania? A to wszystko w pełni bezpieczny sposób, pod czujnym okiem rodziców i opiekunów. Gwarantujemy kompleksową opiekę nad najmłodszymi uczestnikami.

Uwaga! Maluchy do 7. roku życia mogą wejść na salę jedynie pod opieką osoby dorosłej, która również może korzystać z wydzielonej strefy.

Bogato wyposażona sala zabaw Leszno ? oferta dla starszych dzieci

Dla dzieci w wieku powyżej 7 lat, również przygotowaliśmy ogrom niespodzianek. Zapraszamy do otwartej strefy trampolin, w których na miłośników skakania czekają aż 33 trampoliny o różnych kształtach i wielkościach. Dysponujemy modelami prostokątnymi, kwadratowymi, a także skośnymi. Pozwalają one na skoki, podskoki, salta i wszelkie inne akrobacje, jakie tylko mogą przyjść do głowy. Obok trampolin nastawionych na czystą rozrywkę, proponujemy również wersje sportowo-wyczynowe. To już wyższa szkoła jazdy, a właściwie skoków ? atrakcje te przeznaczone są przede wszystkim dla osób, które pierwsze niewinne próby trampolinowe mają już dawno za sobą. Wokół tych modeli zostały rozlokowane profesjonalne podesty, które pozwalają na jeszcze wyższe odbicia, skoki czy salta.

Aby jeszcze bardziej urozmaicić rozrywkę na trampolinach, wprowadziliśmy możliwość równoczesnego odbijania się oraz? gry w koszykówkę! Wrzucanie piłek do zawieszonego wysoko kosza podczas skoków na batucie jest znacznie ciekawsze niż klasyczna wersja gry. Pozwala ponadto na uzyskanie znacznie lepszych osiągnięć ? wyższych skoków oraz większej celności w rzutach piłką.

Na naszym placu zabaw w Lesznie idealną rozrywkę dla siebie znajdą również fani wspinaczki. Na specjalnej ściance mogą oni do woli przemieszczać się w górę, dół i na boki, za jedyną podporę mając niewielkie uchwyty dla stóp oraz dłoni. Nie ma jednak obaw, że spotka ich krzywda. W przypadku utraty równowagi, a następnie upadku, przyjemne, a przy tym miękkie lądowanie zapewni basen wypełniony gąbkami.

Mamy również niespodziankę dla miłośników sztuk walki. Dla wszystkich, którzy pragną w sposób bezpieczny spróbować swych sił w zapasach z kolegą czy koleżanką, proponujemy oryginalną grę w Gladiatora. Na czym ona polega? Wystarczy wejść na wąską belkę, chwycić w dłoń piankową sztangę, po czym próbować zrzucić z jej pomocą stojącego naprzeciw współzawodnika. Wygrywa ten, kto dłużej utrzyma równowagę, nie pozwalając przeciwnikowi zrzucić się z belki.

Jeśli ilość adrenaliny wydzielonej podczas popisów na trampolinach, ściance i belce okaże się niewystarczająca, polecamy wyjątkowy tor przeszkód Ninja Park. Obejmuje on niemal 10 zadań oraz gier o różnym poziomie trudności. To świetny sposób na rywalizację w gronie przyjaciół lub nowo spotkanych w Euro Jump znajomych.

Zajęcia dla dzieci Leszno

To nie wszystkie atrakcje dla dzieci w Lesznie, jakie przygotowaliśmy w naszym centrum. Dla zorganizowanych grup przewidujemy świetne zniżki. Zapraszamy całe klasy i grupy przedszkolne na niesamowite psoty na trampolinach.

Imprezy dla dzieci Leszno

Euro Jump to polecane miejsce na dowolne wydarzenie. Urodziny, imieniny, a może impreza dla grupy przedszkolaków lub uczniów? Jesteśmy ekspertami w organizowaniu eventów dla dzieci czy młodzieży. Zapewniamy niezapomniane wrażenia, pyszny tort ze świeczkami, nielimitowane napoje (soki, woda mineralna) oraz słone i słodkie przekąski bez ograniczeń. W cenę wliczony jest również pakiet zaproszeń, a także wyjątkowy prezent dla solenizanta! Każda impreza urodzinowa w naszym centrum to dwugodzinna frajda na trampolinach pod opieką wykwalifikowanego trenera.

Dlaczego warto wybrać plac zabaw Leszno?

Wizyta w naszej placówce pozwala połączyć przyjemne z pożytecznym. Nasze liczne gry ruchowe umożliwiają aktywne zadbanie o kondycję i sylwetkę. Są znakomitą, jak również bezpieczną okazją do wyładowania nadmiaru energii u maluchów. To również okazja do miłego spędzenia czasu w gronie bliskich ? rodziny, przyjaciół, znajomych czy kolegów. Pozwalają budować i wzmacniać więzi oraz znajomości.

Pomiędzy wakacjami czy feriami rodzice często nie mogą pozwolić sobie na częste i długie spędzanie czasu z dzieckiem. Dlatego weekendowe czy jednodniowe wypady są tak istotne dla prawidłowego rozwijania relacji z pociechą. Nawet kilkugodzinna wizyta w Euro Jump gwarantuje niezapomniane przeżycia zarówno dla najmłodszych, jak i też dla dorosłych. Może być wspaniałą niespodzianką dla zachwyconych i podekscytowanych dzieci. Zapraszamy więc serdecznie do naszego centrum. Zapewniamy korzystne ceny, świetną opiekę nad maluchami oraz moc atrakcji, które na długo pozostają w pamięci.

Organizujemy