Loading...
Półkolonie 2023-01-13T09:54:01+00:00

Euro Jump Leszno oferta na półkolonie dla dzieci

Półkolonie na Jumpie to nieodłączny element wakacji i ferii zimowych! Turnusy trwają cały tydzień od poniedziałku do piątku, więc jest to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom wyjątkowe atrakcje, gdzie nie ma mowy o nudzie!

Dzieci można przywozić od 7:30 i odbierać do 16:30, co bardzo sobie cenią rodzice, którzy nie mają możliwości wzięcia urlopu na czas wakacji.

Jak już wszystkie pociechy przyjadą, zaczynamy dzień od pożywnego śniadania. Codziennie po południu dzieci otrzymują pyszny obiad. Każdego roku, oprócz niekończącej się zabawy na trampolinach zapewniamy wachlarz dodatkowych atrakcji! W lato warto korzystać z pięknej pogody, więc na turnusach wakacyjnych planujemy więcej zabaw na świeżym powietrzu, natomiast w zimę częściej będą to gry i zajęcia kreatywne w naszym parku lub innym interesującym miejscu – w zależności od aktualnej oferty.

Opiekę nad dziećmi bawiącymi się na półkoloniach sprawują nasi niezastąpieni opiekunowie Monika i Klaudia!

Aktualna oferta półkolonii

W tym roku będziemy między innymi malować obrazy, wybierzemy się również na laserowy paintball oraz do kina na waszą ulubioną bajkę!

W cenę pakietu wliczone jest pełne wyżywienie, w tym dostępna przez cały czas lemoniada i woda oraz oczywiście nielimitowane korzystanie z atrakcji parku przez cały tydzień!

 

1 turnus 30 stycznia – 03 luty
2 turnus 06 – 10 luty

Koszt zabawy wynosi 640 zł

Zapraszamy do zapisów telefonicznie pod numerem telefonu 511 904 504 lub w recepcji parku 🙂

Do zobaczenia na trampolinach!

Organizujemy