Wycieczka szkolna 2024-01-31T23:45:24+00:00

Profesjonalna organizacja wycieczki szkolnej do parku trampolin Euro Jump Leszno

Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową organizacją wycieczek szkolnych do naszego parku.

Jesteśmy jedyną tak dużą placówką w całym regionie. Do Państwa dyspozycji pozostaje ponad 1000 m² przestrzeni urządzonej do świetnej zabawy! Na spragnionych skocznego szaleństwa czekają 33 trampoliny w otwartej strefie, a także 3 gąbkowe baseny ze ściankami wspinaczkowymi, wymagający tor przeszkód do parkouru, arena gladiatorów z piankowymi sztangami oraz pole do grania w koszykówkę na trampolinach. Każdy znajdzie rozrywkę przeznaczoną specjalnie dla niego!

Zmęczonych rozrywką zapraszamy do kawiarni na antresoli, którą oferuje nasz park trampolin. Można tam zamówić pyszne przekąski (również na słodko), kawę lub herbatę. Po takiej regeneracji sił powrót do zabawy będzie czystą przyjemnością!

Obiekty rozrywkowe są wyjątkowo bezpieczne w użytkowaniu. Trampoliny tworzone z wysokogatunkowych materiałów spełniają wszystkie obowiązujące normy bezpieczeństwa. Wyposażeni jesteśmy także w inne zabezpieczenia gwarantujące spokojną zabawę, a nadzór nad tym sprawują doświadczeni trenerzy oraz opiekunowie.

Na naszą kadrę składają się mistrzowie świata w swoich dyscyplinach. W połączeniu z profesjonalnymi trampolinami sportowo-wyczynowymi, Euro Jump Leszno stanowi świetną bazę dla wszystkich zainteresowanych ćwiczeniami, gimnastyką oraz przede wszystkim akrobatyką.

Oprócz miejsc zaprojektowanych z myślą o dojrzalszych użytkownikach, prezentujemy też specjalną strefę dla maluchów (3-7 lat). Jest ona zlokalizowana tuż przy recepcji, gdzie można całkowicie bezpiecznie korzystać z trampolin.

Warto skorzystać z naszej nowoczesnej placówki. W razie wątpliwości odnośnie oferty, regulaminów czy zakupu biletów – prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie!

Organizujemy